Pinceta McIndoe dł. 15 cm, typ: anatomiczna/chirurgiczna

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
49,99 zł
/ szt. brutto
Pinceta McIndoe jest narzędziem typu kciuk, które oferuje wiele korzyści. Jego główną funkcją jest przenoszenie opatrunków do wypełniania ran i wchłaniania krwi i innych płynów.

Do tego celu instrument posiada parę długich, zwężających się szczęk, które zapewniają głęboki dostęp chirurgiczny. Ponadto, szczęki posiadają drobne ząbkowania, które służą nie tylko do chwytania delikatnych opatrunków, ale również do usuwania resztek i rozerwanych tkanek.

Pinceta posiada uchwyt w kształcie kciuka z płaskimi trzonkami, które tworzą system sprężyn. Zapewnia to płynne zamykanie, a poziome grzbiety na jej powierzchni umożliwiają skuteczny chwyt.
Dostępny typ chirurgiczny i anatomiczny narzędzia.
Wykonane z niemieckiej i japońskiej stali nierdzewnej typu SUS 420 J1, SUS 420 J2, AISI410, AISI 420, AISI 304 lub najwyższej jakości mosiądzu bądź aluminium.
Produkt wielokrotnego użytku, niesterylny
Nazwa katalogu narzędzia 06- Kleszcze do kciuka-dłoni-rąk
numer REF: 06.0070.15; 06.0200.15
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w beauty, chirurgii, chirurgii naczyniowej, ginekologii i położnictwie, internie, kardiologii, okulistyce, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, stomatologii, urologii
SKU 7627
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK6
Długość narzędzia 15 cm
Sterylność Niesterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.