Papier toaletowy

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Od 1,99 zł
/ szt. brutto
Papier toaletowy zapewnia komfort i higiene. Występuje w kolorze białym i szarym. Jest nie zbędny w każdej toalecie. Wszystkie rolki,które posiadamy w ofercie posiadają 2 warstwy. Jednak warstwy, które znajdują się w papierze PREMIUM mają dużo grubszą strukturę od zwykłej 2 warstwowej rolki.

Jak powstaje papier toaletowy:

Produkcję papieru toaletowego można opisać w 5 etapach:  

1. Z celulozy przygotowywana jest masa papiernicza.

2. Masa papiernicza jest łączona w zwartą masę.

3. Zwarta masa jest odwadniana i suszona.

4. Suchy produkt jest nawijany na rolki i podawany testom jakości.

5. Rolkom papieru nadawany jest wygląd i zapach.

6. Papier toaletowy jest pakowany i dostarczany na półki sklepowe

W pierwszym etapie wytwarzania papieru toaletowego z celulozy jest przygotowanie papierniczej masy, czyli włókna roślinnego o postaci kremowej zawiesiny. Masa papiernicza powstaje w wyniku rozcieńczenia celulozy we włókniarzu, który wypełniony jest wodą. W kolejnym etapie, masa papiernicza kierowana jest do kadzi, gdzie poddawana jest procesowi spilśnienia, czyli łączenia włókien roślinnych w zwartą masę. W tym etapie  jest również mielona i oczyszczana z piasku.

Następnie pulpa papiernicza wysuszana jest w cylindrach i prasach, które wysysają wodę. Suchy produkt poddawany jest mierzeniu grubości oraz nawijany zostaje na duże rolki. 

W warstwownicy gotowy papier toaletowy poddawany jest dzieleniu na mniejsze rolki. Po zbadaniu jakości  w laboratorium, papier toaletowy poddaje się przeróżnym procesom, które mają na celu nadanie mu atrakcyjnego wyglądu i zapachu. Dostosowuje się jego wzór, łączy wiele warstw oraz nadaje odpowiedni kolor i  zapach. 

W ostatnim etapie papier toaletowy cięty jest na małe rolki, które po spakowaniu trafiają na półki sklepowe, a stamtąd do każdej toalety.

Dostępne rodzaje (kolory):

 Jumbo Premium (biały) -nawinięta bardzo duża ilość na rolce
 Jumbo Standard (szary) - nawinięta bardzo duża ilość na rolce
 2-warstwowy (biały) - rolka standardowa
jednostka miary szt.
SKU 7335
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK1
produkt najczęściej używany w do użytku domowego i profesjonalnego, do użytku domowego
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.