Pad maszynowy

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Od 49,99 zł
/ szt. brutto
Pad maszynowy

Pady maszynowe do doczyszczania powierzchni zmywalnych. Przeznaczone do urządzeń obrotowych do 175 – 350 obr./min.  Biały pad przeznaczony do urządzeń obrotowych do 2000 obr./min.

Dostępny rozmiary:
  • 16” (406 mm)
  • 17” (432 mm)
  • 19" (483mm)
W zależności od rodzaju powierzchni oraz od uzyskania pożądanego efektu używamy różnych rodzajów padów oznaczonymi kolorami.

Czerwony - Czyszczenia okresowe i bieżące, również przy wykorzystaniu metody natryskowej. Utrzymanie czystości na powierzchniach z mało wrażliwych materiałów, czyszczenia gruntowne podłóg z wrażliwych materiałów.

Zielony - Utrzymanie czystości na powierzchniach z mało wrażliwych materiałów, czyszczenie gruntowne podłóg z wrażliwych materiałów.

Czarny - Gruntowne czyszczenie i usuwanie grubych warstw polimerów. Zawiera agresywny środek szlifujący – drobiny ścierne rozmieszczone w całej objętości padu i trwale spojone z jego konstrukcją.

Biały – Polerowanie powierzchni zabezpieczonych polimerami oraz wykańczanie świeżo nałożonych powłok ochronnych. Wysoki efekt połysku
numer REF: 16" czarny - IM-PAD-GL-16BN
16" zielony - IM-PAD-GL-16GN
16" czerwony - IM-PAD-GL-16RD
17" czarny - IM-PAD-GL-17BN
17" zielony - IM-PAD-GL-17GN
17" czerwony - IM-PAD-GL-17RD
19" biały - IM-PAD-GL-19WH
jednostka miary szt.
Ilośc w opakowaniu 1
SKU 4601
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK3
produkt najczęściej używany w nie określono
Produkt Czyściwa i pady
Rodzaj nakładki okrągła
Materiał recyklonowany poliester
Przeznaczenie nakładki Do mycia
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.