Data przydatności:
5L - 31.01.2023

Meliseptol New Formula B.Braun, alkoholowy, płyn do dezynfekcji małych powierzchni

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Od 39,99 zł
/ szt. brutto
Meliseptol New Formula B.Braun to wysoce skuteczny preparat do szybkiej dezynfekcji małych powierzchni bazującym na średnio stężonym etanolu.

Zawiera wyłącznie jeden składnik biobójczy – etanol, nie zawiera aldehydów oraz QAC (czwartorzędowe związki amonowe) i z tego względu jest idealny do profesjonalnych kuchni. Szerokie spektrum biobójcze obejmuje: prątki, wirusy bezotoczkowe Rota, Adeno, Noro (MNV).

Meliseptol New Formula jest płynem o świeżym, owocowym (cytrynowym) zapachu stosowanym do dezynfekcji powierzchni urządzeń medycznych, wyposażenia i  nieinwazyjnego sprzętu medycznego: foteli zabiegowych, łóżek szpitalnych, wyposażenia sal, oraz innych rodzajów powierzchni. Jest szczególnie przydatny do czyszczenia miejsc trudnodostępnych oraz powierzchni metalowych o wysokim połysku. Należy pamiętać aby używać go do powierzchni niewrażliwych na działanie alkoholu.

Produkt rekomenduje się używać wobec czystych powierzchni wykorzystując metodę przecierania lub spryskania.  Po aplikacji środek należy pozostawić przez cały czas działania, aż do jego wyschnięcia. Jeżeli preparat stosuje się na powierzchnie z widocznymi zanieczyszczeniami należy dokonać dezynfekcji dwuetapowej tj. najpierw usunąć zabrudzenia ręcznikiem jednorazowym nasączonym produktem, a następnie przejść do dezynfekcji, jak w przypadku czystych powierzchni.

Dostepne pojemności: butelka z atomizerem 250 ml, butelka ze spryskiwaczem 1 L, kanister 5 L 
numer REF: 250 ml z atomizerem: 19763 BRAUN
1000 ml (1 L): 19764 BRAUN
5000 ml (5 L): 19758 BRAUN
dostępna pojemność 250 ml z atomizerem, 1000 ml (1L), 5000 ml ( 5 L )
jednostka miary szt.
SKU 7752
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Data przydatności: 5L - 31.01.2023
spektrum działania bakteriobójcze, wirusobójcze, grzybobójcze, prątkobójcze, drożdżobójcze, wysokie spektrum biobójcze
stężenie i czas działania od 1 minuty
rodzaj preparatu alkoholowy
konsystencja produktu płyn
cechy produktu dezynfekujący, gotowy do użycia, małe powierzchnie, przyjemny zapach
rodzaj opakowania opakowanie z atomizerem, kanister, butelka ze spryskiwaczem
producent B.Braun
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, beauty, weterynarii, zakładach pogrzebowych, krematoriach, do użytku domowego i profesjonalnego, motoryzacji
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.