Maseczka wielorazowa z nadrukiem (różne wzory)

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
-25%
Cena regularna 15,99 zł
/ szt. brutto
Od 11,99 zł
/ szt. brutto
Maseczka ochronna wykonana z przyjaznego dla człowieka materiału celem zabezpieczenia górnych dróg oddechowych. Została wykonana w Polsce przez firmę wykonującą takie maseczki od wielu lat co zapewnia dokładną precyzję wykonania maseczki.
Maseczka jest wielorazowego użytku. Można prać ją w wysokich temperaturach. Jest w rozmiarze uniwersalnym, ale dzięki elastycznym uchwytom po bokach można dopasować ją idealnie do twarzy.
Maseczka ochronna nie zapewnia gwarancji całkowitej ochrony, ale znacząco podnosi bezpieczeństwo użytkownika. Maseczka pomaga w ograniczeniu rozprzestrzeniania się wirusów, a także chronią przed zanieczyszczeniami i alergenami. Dzięki wysokiej jakości używanych materiałów z jakiej są wykonane nasze maseczki, nie ograniczają one swobody oddychania.
jednostka miary szt.
SKU 3021
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK5
produkt najczęściej używany w nie określono
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.