Kościotrzymacz MARTIN, długość 19 cm

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
Kod produktu:
15.0816.19
199,99 zł
/ szt. brutto
Kleszcze do chwytania chrząstek Martin to specjalistyczne narzędzie chirurgiczne, które jest powszechnie używane przez chirurgów ortopedów do zaciskania, wciągania i przytrzymywania chrząstek i innych tkanek z powierzchni kości, w celu przeprowadzenia operacji stawów.

Wykonane z niemieckiej i japońskiej stali nierdzewnej typu : SUS 420 J1, SUS 420 J2, AISI 410, AISI 420, AISI 304 lub najwyższej jakości mosiądzu bądź aluminium

Cechy:

  • Atraumatyczne, ząbkowane szczęki zapewniające mocny chwyt.
  • Mechanizm zapadkowy do statycznego blokowania szczęk.
  • Ergonomiczne pierścienie na palce zapewniające doskonałe trzymanie.
  • Kleszcze do chwytania chrząstki Martin oferują szeroki wachlarz korzyści chirurgicznych. Korzyści te są ważne podczas niektórych operacji ortopedycznych, w tym artroplastyki.
  • instrument ten posiada parę prostych szczęk z dwoma rzędami głębokich zębów. Co więcej, chirurdzy mogą wykorzystać tę konstrukcję i bezpiecznie uchwycić chrząstki. Następnie przystępują do odciągnięcia ich od powierzchni kości, aby odsłonić kość.
  • urządzenie posiada proste trzony, które łączą boxlock z grzechotką i pierścieniami palcowymi. Grzechotka posiada kilka wgłębień do blokowania instrumentu na różnych szerokościach.


Nazwa katalogu narzędzia 15- Operacja Kości
numer REF: 15.0816.19
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w chirurgii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu
SKU 7890
Min. cena (30 dni) 199,99 zł
Dodano przez BOK2
Długość narzędzia 19 cm
Sterylność Niesterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.