Kołnierz ortopedyczny C1 typ Schantza - granatowy, wys. 10 cm

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
-23%
Cena regularna 29,99 zł
/ szt. brutto
22,99 zł
/ szt. brutto
Kołnierz ortopedyczny C1 typ Schantza to jednoczęściowy, miękki kołnierz wykonany z pianki o wysokiej gęstości. Produkt został powleczony tkaniną antyalergiczną w kolorze granatowym i posiada wyprofilowanie anatomiczne w przedniej górnej części. Wysokość kołnierza: 10 cm.


Wykorzystuje się go w ratownictwie medycznym do szybkiego, krótkotrwałego unieruchomienia i zabezpieczenia kręgosłupa przy podejrzeniu jego urazu. Może on również być wykorzystywany do rehabilitacji tego odcinka (np. przy kręczu szyi). Dodatkowo ma on zastosowanie w okresie rekonwalescencji oraz w profilaktyce zdrowotnej u osób szczególnie narażonych na dolegliwości i schorzenia tej części kręgosłupa. Szczególnie poleca się jego noszenie u pacjentów z bólami reumatycznymi, sztywnieniem mięśni szyi i karku oraz u osób z ryzykiem zniekształcenia postawy ciała, wynikającym z przewlekłej choroby odcinka szyjnego kręgosłupa.


Dostępne rozmiary:

S - obwód szyi 29 cm do 36cm
M - obwód szyi 37 cm do 43cm
L - obwód szyi 44 cm do 52cm
jednostka miary szt.
SKU 7873
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
kolor granatowy
Dodano przez BOK7
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.