Kaniula do wlewów dożylnych Vasofix Certo BRAUN

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
2,99 zł
/ szt. brutto
Kaniulę firmy B.Braun - Vasofix Certo można zakładać do żył, ale także do naczyń tętniczych. Produkt został wyposażony w samo zamykający się port oraz zatyczkę z filtrem hydrofobowym. Dodatkowo posiada cienkościenną budowę, która pozwala na uzyskanie większych i szybszych przepływów. Kaniula posiada cztery pasy kontrastujące pod RTG. Wielkości poszczególnych wenflonów zostały dla łatwiejszego rozróżnienia rozmiarów oznaczone róźnymi kolorami. Produkt sprzedawany na sztuki. 


Kaniula dożylna (venflon)– jest to plastikowa rurka umieszczana tymczasowo w żyle, wraz z zewnętrzną częścią pozwalającą na przyłączenie kroplówki lub strzykawki. Zakładana do żyły za pomocą stalowej igły. Dzięki wenflonowi pacjent może otrzymywać dożylnie różne lekarstwa bez konieczności każdorazowego wkłucia. Pozwala rónież na dożylne nawadnianie chorego lub żywienie pozajelitowe.


Dostępne rozmiary:

  • Kaniula Vasofix Certo 18G 1,3x45 mm (zielona)
  • Kaniula Vasofix Certo 20G 1,1x25 mm (różowa)
  • Kaniula Vasofix Certo 20G 1,1x33 mm (różowa)
  • Kaniula Vasofix Certo 22G 0,9x25 mm (niebieska)
  • Kaniula Vasofix Certo 24G 0,7x19 mm (żółta)

jednostka miary szt.
ilość zbiorczo Opakowanie zbiorcze: 50 sztuk
SKU 7912
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK7
Sterylność Sterylne
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.