Hak Joseph do plastyki nosa, ostry, dł. 15cm

Stawka Vat:
23%
Dostępność: tak
Kod produktu:
23.0350.01
49,00 zł
/ szt. brutto
Nóż/ hak do plastyki nosa Joseph to nóż ogólnego zastosowania, który pomaga lekarzom w wykonywaniu nacięć tnących i transfuzji podczas zabiegów plastyki nosa.

Wykonane z niemieckiej i japońskiej stali nierdzewnej typu : SUS 420 J1, SUS 420 J2, AISI 410, AISI 420, AISI 304 lub najwyższej jakości mosiądzu bądź aluminium.Cechy:

  • Płaska rękojeść gwarantuje antypoślizgowe uchwyty.
  • Smukły trzonek zapewnia wyraźne pole widzenia.
  • Szeroki zakres ostrzy dostosowanych do różnych wskazań.
  • rękojeść z długą ramą, aby zwiększyć kontrolę i chwyt. Ponadto, płaski profil zwiększa komfort pracy i zapobiega wyślizgiwaniu się dłoni przy delikatnych cięciach.
  • długie ostrze z ostrą stroną, aby nacinać miękkie tkanki nosa z czystymi cięciami. Dodatkowo, druga krawędź ostrza jest tępa, aby zapobiec uszkodzeniu otaczających struktur. Tępą krawędź można wykorzystać do płynnego unoszenia tkanek. Ponadto, jego prosty profil pozwala zobaczyć końcówkę roboczą w małych przestrzeniach.
  • ma długość 15 cm i jest smukły, co umożliwia dotarcie do głęboko położonych części nosa.Nóż do plastyki nosa  Joseph umożliwia lekarzom naprawę i zmianę kształtu tkanek nosa. Na przykład, urządzenie wycina części nosa w chirurgii plastycznej. Pomaga to naprawić złamania i odchylenia powstałe w wyniku urazu lub choroby. Ponadto, może leczyć ból i usuwać źródła infekcji.

numer REF: 23.0350.01
producent towaru AdMed
jednostka miary szt.
produkt najczęściej używany w otorynolaryngologii, laryngologii
SKU 7962
Dodano przez BOK2
Nazwa katalogu narzędzia 23- Nosowe
Długość narzędzia 15 cm
Typ narzędzia NÓŻ
Sterylność Niesterylne