Golarka, z pojedynczym ostrzem, jednorazowa, biała - op. 40 szt. lub 50 szt.

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Od 50,00 zł
/ op. brutto
Medyczne maszynki do golenia z pojedynczym ostrzem to niezbędne narzędzie potrzebne przy większości zabiegów wymagających ingerencji w skórę pacjenta. Golarki medyczne znajdują zastosowanie w weterynarii, branży beauty, salonach tatuażu i placówkach służby zdrowia szczególnie w przypadku przygotowania przedoperacyjnego pacjentów wymagającyh usunięcia owłosienia.

Maszynka posiada karbowaną rękojeść zapewniającą stabilizację, a dedykowane wycięcie między uchwytem a ostrzem pozwala na dokładny widok depilowanego obszaru umożliwiające płynne i bezpieczne przesuwanie po powierzchni ciała.
Pojedyncze ostrze wyprodukowane ze stali nierdzewnej jest dodatkowo pokryte platyną oraz teflonem co minimalizuje ryzyko zacięć. Golarka umożliwia golenie na sucho i mokro oraz jest wyposażona w specjalny grzebień, zaprojektowany tak, aby zachować czystość ostrza i zapobiegać zapychaniu się włosami.

Aby zachować odpowednią higienę, maszynka jest jednorazowa, a jej ostrze można oddzielić od uchwytu poprzez pionowy nacisk i wyrzucić do pojemnika na odpady medyczne. Główki pojedynczych maszynek zabezpieczone są plastikowymi osłonkami, dzięki czemu nie są podatne na zniszczenia.

Opakowanie: 40 szt. lub 50 szt.


numer REF: 50 szt./op.: 60000243
40 szt./op.: 60000236
jednostka miary op.
ilość zbiorczo 40 szt./op. lub 50 szt./op.
SKU 7644
Min. cena (30 dni) 0,00 zł
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, beauty, chirurgii, dermatologii i wenerologii, ginekologii i położnictwie, urologii, weterynarii, zakładach pogrzebowych, do użytku domowego i profesjonalnego
kolor biały
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.