Gaziki nasączone alkoholem, przeciwwirusowe op.100sztuk (pak.poj.) - (3cm lub 6cm)

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 100
-30%
Cena regularna 9,99 zł
/ op. brutto
Od 6,99 zł
/ op. brutto
Gaziki wykonane z włókniny nasączone 70% alkoholem izopropylowym cechujące się bardzo dobrymi właściwościami odkażającymi i posiadającymi szerokie spektrum działania: bakteriobójcze, grzybobójcze, wirusobójcze. Każdy z gazików jest pojedynczo pakowany.

Gaziki idealnie nadają się do stosowania przy skaleczeniach, zadrapaniach, przed zabiegami kosmetycznymi czy też iniekcjami, pobieraniem krwi i szczepieniem ochronnym. Gazik przeznaczony jest do użytku zewnętrznego. Należy unikać okolic śluzówki i oczu.

 Dostępne rozmiary:
  • 3cm x 6,5cm
  • 6cm x 6,5cm

Sposób użycia produktu: Przed użyciem należy rozerwać saszetkę w miejscu nacięcia, wyjąć gazik i dwukrotnie przetrzeć skórę ruchem posuwistym, tak by starannie oczyścić powierzchnię skóry w okolicach rany, miejsca skaleczenia lub planowanej iniekcji. Po wykonaniu przetarcia, należy odczekać około 15 sekund i po tym czasie wykonać zabieg.

Opakowanie zawiera: 100 sztuk
Opakowanie zbiorcze: 100 kartoników po 100 sztuk
SKU 7349
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 100
ilość zbiorczo 10000
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
Dodano przez BOK8
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.