Cif Max Power, mleczko do czyszczenia powierzchni, z wybielaczem

Dostępność: tak
Tylko %1 pozostał
19,99 zł
/ szt. brutto

Cif Max Power to mleczko z właściwościami wybielającymi do czyszczenia powierzchni. Produkt stosuje się do mycia białych i jasnych powierzchni/elementów zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zawiera aktywny chlor, który usuwa osady z mydła, twardej wody, ale także przypalony tłuszcz i plamy z pleśni. Czyszczone powierzchnie pozostawia lśniące, bez smug i zacieków. Mimo silnego działania, nie rysuje powierzchni i zabezpiecza je pozostawiając lśniący efekt oraz świeży zapach.

Cif Max Power moze być używany jako mleczko do czyszczenia łazienki, kuchni, ale także przedmiotów w ogrodzie i na zewnątrz domów oraz profesjonalnie w służbie zdrowia. Polecany jest zwłaszcza do armatury, płytek, kuchenek, blatów. Aby uzyskać zamierzony efekt, należy nanieść mleczko na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na powierzchnię, przetrzeć i dokładnie spłukać. Nie jest wskazane stosowanie na linoleum, tekstyliach, przedmiotach ze skóry oraz należy unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami drewnianymi, malowanymi i aluminium.

Substancjami powierzchniowo czynnymi w produkcie są: Sodium Laureth Sulfate, C9-11 Pareth-5, Sodium Cocoate, które są składnikami pomagającymi w czyszczeniu i usuwaniu brudu i tłuszczu, wytwarzając pianę podczas kontaktu z wodą. Cif Max Power zawiera również Sodium Hypochlorite będący składnikiem zawartym w produktach do prania i innych środkach czystości sprawiającym, że plamy usuwane są w procesie utleniania (wybielania) oraz Sodium carbonate kontrolujący równowagę pomiędzy kwasowością a zasadowością produktu.
SKU 7178
dostępna pojemność 1001 g
jednostka miary szt.
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
rodzaj preparatu chlorowy
konsystencja produktu mleczko
cechy produktu mycie manualne, gotowy do użycia, myjący
rodzaj opakowania butelka plastikowa
producent Unilever
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, beauty, weterynarii, zakładach pogrzebowych, krematoriach, do użytku domowego i profesjonalnego, motoryzacji
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.