Cif Max Power, mleczko do czyszczenia powierzchni, z wybielaczem

Dostępność: tak
14,98 zł
/ szt. brutto

Cif Max Power to mleczko z właściwościami wybielającymi do czyszczenia powierzchni. Produkt stosuje się do mycia białych i jasnych powierzchni/elementów zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Zawiera aktywny chlor, który usuwa osady z mydła, twardej wody, ale także przypalony tłuszcz i plamy z pleśni. Czyszczone powierzchnie pozostawia lśniące, bez smug i zacieków. Mimo silnego działania, nie rysuje powierzchni i zabezpiecza je pozostawiając lśniący efekt oraz świeży zapach.

Cif Max Power moze być używany jako mleczko do czyszczenia łazienki, kuchni, ale także przedmiotów w ogrodzie i na zewnątrz domów oraz profesjonalnie w służbie zdrowia. Polecany jest zwłaszcza do armatury, płytek, kuchenek, blatów. Aby uzyskać zamierzony efekt, należy nanieść mleczko na wilgotną ściereczkę lub bezpośrednio na powierzchnię, przetrzeć i dokładnie spłukać. Nie jest wskazane stosowanie na linoleum, tekstyliach, przedmiotach ze skóry oraz należy unikać przedłużonego kontaktu z powierzchniami drewnianymi, malowanymi i aluminium.

Substancjami powierzchniowo czynnymi w produkcie są: Sodium Laureth Sulfate, C9-11 Pareth-5, Sodium Cocoate, które są składnikami pomagającymi w czyszczeniu i usuwaniu brudu i tłuszczu, wytwarzając pianę podczas kontaktu z wodą. Cif Max Power zawiera również Sodium Hypochlorite będący składnikiem zawartym w produktach do prania i innych środkach czystości sprawiającym, że plamy usuwane są w procesie utleniania (wybielania) oraz Sodium carbonate kontrolujący równowagę pomiędzy kwasowością a zasadowością produktu.
dostępna pojemność 1001 g
jednostka miary szt.
rodzaj preparatu chlorowy
konsystencja produktu mleczko
cechy produktu myjący, mycie manualne, gotowy do użycia
rodzaj opakowania butelka plastikowa
producent Unilever
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, beauty, weterynarii, zakładach pogrzebowych, krematoriach, do użytku domowego i profesjonalnego, motoryzacji