Strona sklepu AdMed Medical Partner s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej?
Potwierdzam
Praktyczna jednorazowa papierowa taśma pomiarowa do mierzenia obwodów ciała u niemowląt i małych dzieci. Służy do oceny stanu fizjologicznego noworodka, co ma na celu między innymi dokonanie pomiarów antropometrycznych takich jak: pomiar masy i długości ciała, obwodów klatki piersiowej i głowy. Posiada czytelną, wysokokontrastową skalę, która ułatwia dokładny odczyt pomiaru. Co więcej, miarka posiada miejsce do zapisana istotnych informacji takich jak: imię i nazwisko dziecka, zmierzona długość lub obwód, waga, data, notatka. Jest jednorazowa, co zapewnia higieniczny pomiar i zapobiega przenoszeniu infekcji.
Miarka Seca 212 umożliwia szybkie mierzenie obwodu głowy u niemowląt i małych dzieci. Jest jednorazowa, co zapewnia higieniczny pomiar i zapobiega przenoszeniu infekcji. Wykonana z elastycznego tworzywa teflonowego, posiada czytelną, wysokokontrastową skalę, która ułatwia dokładny odczyt pomiaru. Miarka umożliwia pomiar zarówno obwodu głowy (przód miarki), jak i symetrii twarzy (tył miarki). Praktyczny podajnik z 15 taśmami gwarantuje ich bezpieczne przechowywanie.
Pojemnik do płynnej cytologii BD SUREPATH 10ml Collection Vial
Pojemnik BD SurePath pozwala na wykonanie płynnego testu Pap i jest przeznaczony do stosowania w badaniach przesiewowych i wykrywaniu raka szyjki macicy, zmian przednowotworowych oraz komórek atypowych. Proces ten eliminuje nieistotne komórki i substancje zniekształacające w celu uzyskania wyraźniejszej i łatwiejszej do odczytania próbki.
Sterylny, jednorazowy pistolet do biopsji rdzeniowej Bard Max-Core™ kompatybilny z igłami Bard TruGuide™. Posiada dwa przyski uruchamiające, oraz kodowanie kolorami dla łatwej indentyfikacji rozmiarów. Jest przeznaczony do wykonywania biopsji tkanek miękkich, np. wątroby, nerek, prostaty, węzłów chłonnych.
Precyzyjne, aspiracyjne igły do biopsji z końcówką typu CHIBA. Mogą być wykorzystywane do przeprowadzania biospji cytologicznych i mikrohistologicznych. Są wyposażone w złączkę typu Luer. Kaniula ze specjalnym zaostrzenie gwarantuje bezpieczną i bezbolesną penetrację. Igły są jednorazowe, sterylizowane tlenkiem etylenu. Posiadają centymetrową skalę, z ruchomym ogranicznikiem.
Zestaw IUD zawiera wszystkie elementy wymagane do założenia lub usunięcia wkładki wewnątrzmacicznej (IUD). Oprócz jednorazowych instrumentów, takich jak sonda maciczna i kleszcze kulkowe, zestaw ginekologiczny zawiera również serwetę.
W naszym sklepie medycznym dostępne są profesjonalne narzędzia ginekologiczne, przeznaczone do wykorzystywania przez lekarzy w szpitalach i klinikach a także prywatnych gabinetach. Szeroka oferta obejmuje jedno- i wielorazowe produkty stosowane zarówno podczas podstawowych badań kontrolnych, jak i specjalistycznych. Są to narzędzia wykorzystywane do leczenia niepłodności (katetery) oraz wprowadzania antykoncepcji (np. wkładki wewnątrzmaciczne) a także specjalistyczny sprzęt operacyjny. Oferujemy ponadto odzież ochronną dla lekarzy oraz pacjentów.
Nasz asortyment w tym zakresie jest niezwykle bogaty zróżnicowany, co pozwala na wybór elementów dostosowanych do wymogów konkretnych placówek medycznych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą dostępną poniżej, a w przypadku pytań do kontaktu z naszą firmą.
Validate your login