Żel do USG 500ml ZIAJA

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Kod produktu:
5901887003908
12,99 zł
/ szt. brutto
Żel do USG ZIAJA

Służy do prowadzenia diagnostyki medycznej metodami ultradźwiękowymi, w tym obrazowania ultrasonograficznego oraz ultrasonografii dopplerowskiej (detektory tętna płodu lub przepływu krwi). Żel można stosować do badania waginalnego lub rektalnego.

Sposób użycia:
Nanieść około 2 mm warstwę żelu bezpośrednio z opakowania na skórę w miejsce prowadzenia głowicy diagnostycznej. W razie potrzeby uzupełnić ilość żelu podczas badania. Po badaniu żel usunąć ręcznikiem papierowym. Przy badaniach waginalnych lub rektalnych wprowadzić niewielką ilość żelu do osłony zabezpieczającej sondę.

Ostrzeżenie:
Żelu do USG ZIAJA nie należy stosować bezpośrednio na błony śluzowe (badania przezprzełykowe, waginalne i rektalne), do zastosowań inwazyjnych procedur medycznych, zewnętrznego obrazowania wspomagającego takie procedury jak np. biopsja, do zastosowań diagnostycznych lub terapeutycznych na uszkodzonej skórze.

Skład:
karbomer, benzoesan sodu, 2-bromo-2-nitropropano-1,3-diol, wodorotlenek sodu, woda oczyszczona
numer REF: 5901887003908
jednostka miary szt.
Ilośc w opakowaniu 20
SKU 898
Min. cena (30 dni) 9,99 zł
Pojemność żelu: 500g / 500ml
zastosowanie żelu USG, KTG, doppler, terapia ultradzwiękami
cechy dodatkowe korek typu pull-push, hypoalergiczny, bakteriostatyczny, nie pozostawia zabrudzeń, odporność na wysychanie, neutralny odczyn pH, odpowiednia lepkość, badanie rektalne, badanie endowaginalne, nie zawiera aldehydu mrówkowego, nie zawiera soli, nie zawiera alergenów
Dodano przez BOK3
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, ginekologii i położnictwie, radiologii i diagnostyce obrazowej
kolor przeźroczysty (transparentny)
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Enter your contact details, our trader will contact you about the offer