CHAT ONLINE


POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Urologia - sprzęt, materiały

Proponujemy państwu sprzęt urologiczny przystosowany do przeprowadzania badań profilaktycznych, jak i leczenia schorzeń związanych z układem płciowo-moczowym mężczyzn. Proponujemy zarówno pojedyncze narzędzia, jak i gotowe zestawy, przeznaczone m.in. do usuwania szwów po zabiegach, podłączania kroplówek, zmiany opatrunków czy cewnikowania.

W naszej ofercie znajdą państwo materiały niezbędne do podstawowych prac w każdym gabinecie –giętkie lub miękkie cewniki lateksowe, strzykawki w różnych rozmiarach, pojemniki na próbki moczu czy kaczki i sanitarne baseny męskie. Oferujemy również odzież medyczną dla lekarzy, jak i pacjentów – np. spodenki do kolonoskopii, jednorazowe klapki szpitalne, fartuchy włókninowe i rękawice lateksowe.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII