Test antygenowy Rapid Device (wymaz z noso-gardła,jamy ustnej i gardła) op. 20 testów

Stawka Vat:
0%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 20 testów
Kod produktu:
ATCOV-S23-20
399,99 zł
/ op. brutto
COVID-19 Antigen Rapid Test Device jest immunologicznym testem do diagnostyki in vitro do bezpośredniego i jakościowego wykrywania antygenów nukleoproteinowych wirusa SARS-CoV-2 w wydzielinach z nosogardła i wydzielinach z jamy ustnej i gardła.

Test wykrywa antygeny wirusa SARS-CoV-2 poprzez wizualną interpretację pojawiających się linii. Przeciwciała anty-SARS-CoV-2 są nieruchomione w strefie testowej na nitrocelulozowej memembranie. Przeciwciała anty-SARS-CoV-2 sprzężone z barwnymi cząsteczkami są unieruchomione na podkładce koniugatu. Próbka jest dodawana do buforu ekstrakcyjnego, który jest zoptymalizowany do uwalniania antygenów SARS-CoV-2 z próbki.

Podczas testowania wyekstrahowane antygeny wiążą się z przeciwciałami anty-SARS-CoV-2 sprzężonymi z barwnymi cząsteczkami. Gdy próbka migruje siłami kapilarnych wzdłuż paska na płytce i wchodzi w interakcję z odczynnikami na membranie, powstały kompleks jest wychwytywany przez przeciwciała anty-SARS-CoV-2 w strefie testowej. Nadmiar barwnych cząstek jest wychwytywany w strefie kontroli wewnętrznej.

Obecność barwnego prążka w strefie testowej wskazuje na wynik dodatni dla antygenów wirusa SARS- CoV-2, podczas gdy jego brak wskazuje na wynik ujemny. Barwny prążek w strefie kontrolnej służy jako kontrola procedury, wskazując na dodanie odpowiedniej objętości próbki i prawidłowe działanie membrany.

20 testów w opakowaniu. Test tylko do użytku profesjonalnego.


numer REF: ATCOV-S23-20
jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 20 testów
Dodano przez BOK14
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej
Wykrywanie Antygen wirusa SARS-CoV-2
Materiał do badania wymaz z nosogardła, wymaz z jamy ustnej i gardła
Czas odczytu wyniku 15 minut
Czułość diagnostyczna 97,7 %
Swoistość diagnostyczna 99,1 %
Refundowane przez NFZ Tak