POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Podkłady stomatologiczne, medyczne

Oferujemy wysokiej jakości podkłady medyczne do zastosowania jako okrycia ochronne w placówkach medycznych, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych i wszędzie tam, gdzie wymagana jest higieniczna czystość. W sprzedaży dostępne są podkłady celulozowe oraz nieprzemakalne, w których warstwa bibuły zapewnia optymalną chłonność, a warstwa folii zapobiega przemakaniu. Tego rodzaju produkty zapobiegają rozprzestrzenianiu zarazków na powierzchniach mających bezpośredni kontakt z ciałem pacjenta.

W tej kategorii dostępne są również serwety zabiegowe do zastosowania we wszystkich placówkach medycznych, w tym także gabinetach stomatologicznych. Różne rozmiary serwet dla różnych rodzajów zabiegów chirurgicznych i ambulatoryjnych. Jałowa serweta zapobiega rozprzestrzenianiu mikroorganizmów i powstaniu zakażeń w polu zabiegowym. Przylepiec utrzymuje serwetę na miejscu, ułatwiając pracę. W kategorii dostępne są również ręczniki papierowe i inne materiały jednorazowego użytku.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII