CHAT ONLINE


POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Podkłady medyczne, materiały higieniczne

W naszej firmie zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować klientom kompleksowy zakres produktów, zawierający niezbędne wyposażenie placówek medycznych, w tym przede wszystkim gabinetów lekarskich, przychodni czy szpitali.

Proponujemy między innymi podkłady medyczne oraz materiały higieniczne niezbędne do opieki nad pacjentami bądź przeprowadzania diagnostyki czy różnego rodzaju zabiegów. W zależności od potrzeb polecamy warianty w rolkach, dostępnych w kilku rozmiarach. Posiadają one również perforacje, znacznie ułatwiające dzielenie podkładu. Proponujemy także składane prześcieradła z celulozy w kilku wymiarach.

Dostępne w naszej ofercie produkty wyróżniają się wysoką wytrzymałością, a także szybko wchłaniają płyny. Jeśli nie masz pewności, który rodzaj produktu będzie odpowiedni, skontaktuj się z nami, a pomożemy w doborze konkretnego rozwiązania.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII