podkład celulozowy 2 warstwowy 39cm x 50m, Medilux

Stawka Vat:
8%
Dostępność: tak
Kod produktu:
CEL 62653
13,50 zł
/ rolka brutto
Podkład Medilux został wykonany z wytrzymałej dwuwarstwowej celulozy. Przeznaczony do jednorazowego użycia. Stosowany jest jako nakrycia ochronne w placówkach medycznych.
Produkt znajduje zastosowaniew każdym miejscu, gdzie niezbędna jest czystość i higiena pracy. Zapewnia sterylność w gabinecie oraz chroni kozetkę/fotel przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Pozwoli też zabezpieczyć pozostałe części wyposażenia przed zabrudzeniem. Jest jednorazowego użytku, co pozwala na zachowanie wysokiego komfortu pracy na stanowisku. Najczęściej używa się go na łóżkach do masażu, kozetkach lekarskich, stołach zabiegowych i łóżkach rehabilitacyjnych. Podkład medyczny stosuje się w gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych, stomatologicznych, ginekologicznych oraz w szpitalach, przychodniach i salonach kosmetycznych. Podkład jest bardzo chłonny, wytrzymały i hipoalergiczny.
numer REF: CEL 62653
ilość zbiorczo 6 rolek
producent towaru nie określono
jednostka miary rolka
kolor podkładu biały
surowiec podkładów celuloza
rodzaj podkładu w rolce
warstwy podkładów 2
Dodano przez BOK1
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, alergologii, anestezjologii i intensywnej terapii, angiologii, audiologii i foniatrii, balneologii i medycynie fizykalnej, beauty, chirurgii, chorobach zakaźnych, dermatologii i wenerologii, diabetologii, diagnostyce laboratoryjnej, endokrynologii, epidemiologii, farmakologii klinicznej, gastroenterologii, genetyce klinicznej, geriatrii, ginekologii i położnictwie, hematologii, hipertensjologii, immunologii klinicznej, internie, kardiologii, mikrobiologia lekarska, nefrologii, neonatologii, neurologii, neuropatologii, okulistyce, onkologii, ortopedii i traumatologii narządu ruchu, otorynolaryngologii, laryngologii, patomorfologii, pediatrii, pulmonologii, psychiatrii, radiologii i diagnostyce obrazowej, rehabilitacji, reumatologii, stomatologii, urologii, weterynarii