CHAT ONLINE


POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Wyposażenie i materiały ortopedyczne

Leczenie wad postawy oraz diagnostyka różnego rodzaju niesprawności w układzie ruchu pacjenta wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Przygotowaliśmy ofertę obejmującą wyposażenie ortopedyczne – idealne zarówno do niewielkich, prywatnych gabinetów, jak i szpitalnych oddziałów i ośrodków rehabilitacyjnych.

Proponujemy praktyczne materiały, niezbędne w codziennej pracy lekarzy tej specjalizacji – żelowe kompresy, igły do nakłuć lędźwiowych, żele do USG i KTG, prowadniki do drutów, koreczki do wenflonów, dłuta kostne i wiele innych pojedynczych elementów – jednorazowych jak i wielokrotnego użytku. Oferujemy również rękawiczki lateksowe, foliowe i winylowe oraz papier do USG i inne akcesoria niezbędne w utrzymaniu sterylnych warunków w gabinetach.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII