CHAT ONLINE


POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Medycyna estetyczna

Na potrzeby gabinetów i placówek zajmujących się medycyną estetyczną stworzyliśmy serię artykułów przeznaczonych do wykonywania zabiegów i pielęgnacji pacjentów m.in. po operacjach plastycznych czy zabiegach upiększających. Proponujemy kompleksowe zestawy do zakładania szwów i zmiany opatrunku, na które składają się między innymi: serwaty z laminatu, tupfery, pęsety, metalowe imadła czy nożyczki.

Polecamy także pojedyncze akcesoria, takie jak nici niewchłanialne, ostrza chirurgiczne czy skalpele. W naszej ofercie oprócz sprzętów i narzędzi znajdą Państwo również akcesoria pozwalające zachować sterylne warunki podczas zabiegów – rękawice nitrylowe, lateksowe czy winylowe (wersje pudrowane bądź nie).

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII