POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
24h
Dostawa 24h!
Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz!
Zadzwoń - infolinia 24/7! +48 792 863 761
Zostaw swój numer, oddzwonimy!
najniższe ceny
Suchy lód w woreczku 100g - 1szt.
CECHY PRODUKTU

Jednorazowy kompres chłodzący w torebce, tzw. suchy lód, łagodzący ból i redukujący opuchliznę. Idealny do wykonywania zimnych okładów. Łatwy i bezpieczny w użyciu. Swe zastosowanie znalazł w medycynie ogólnej po zabiegach. Wykorzysytwany również w stomatologii. Okład nadaje się do stosowania podczas przegrzania ogranizmu, czy w celu załagodzenia bólów podczas skaleczeń, bólów głowy, zębów, kontuzji czy urazów. Produkt ten jest produktem jednorazowego użytku. Nie należy przerywać torebki ani stosować na otwarte racy. Tylko do użytku zewnętrznego. Niewiekie wymiary opakowania pozwalają przechowywać kompres w niemal każdej kieszeni plecaka czy torbie zaś niska waga sprawia, że nie stanowi od odczuwalnego obciążenia dzięki czemu może okazać się bardzo pomocny w sytuacjach awaryjnych.
Czas działania suchego lodu zależy od odczynu skórnego, spowodowanego urazu. Przeciętny czas chłodzenia wynosi od 20 do 40 minut.
W celu użycia należy wstrząsnąć i nacisnąć środkową część woreczka do momentu pęknięcia bańki wewnątrz. W celu wymieszania zawartości należy potrzącnąć i przyłożyć do danej części ciała.
 Cena dostępna po zalogowaniu

Logowanie | Rejestracja

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.
KATALOG PRODUKTÓW Pobierz aktualny katalog produktów.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII