POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
24h
Dostawa 24h!
Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz!
Zadzwoń - infolinia 24/7! +48 792 863 761
Zostaw swój numer, oddzwonimy!
najniższe ceny
SANBOX - jednorazowy pojemnik na zużyte igły
CECHY PRODUKTU

SANBOX to innowacyjny osobisty pojemnik na zużyte igły. Wyrób ten kierowany jest przede wszsystkim do użytkowników, którzy szukają optymalnego rozwiąania dla gromadzenia igieł nie tylko w jednostce służby zdrowia ale również w terenie.
Pojemnik SANBOX ze względu na kompaktowe wymiary szczególnie nadaje się do sotsowania przez pielęgniarki środowiskowe jako osobisty pojemnik noszony w torbach zabiegowych. Posiada ergonomiczny kształt umożliwiajacy wygodne trzymanie pojemnika w dłoni i jego obsługę. Pokrywka pojemnika to nowoczesny system zamykania chwiloego i ostatecznego. Wygodna i prosta w obsłudze klapka po otwarciu daje dostęp do otworu wrzutowego. Otwór pojemnika wyposażony jest w wygodny zaczep umożliwiający rozdzielenie igły od strzykawki bez konieczności dotykania igły ręką. Zabiezpiecza to użytkownika przez niezwykle groźnym ryzykiem zakłucia. Po odhaczeniu igły jednym ruchem ręki pojemnik można zamknąć aż do kolejnego użycia i bezpiecznie transportować nawet w torbie pielęgniarki. Po napełnieniu pojemnika lub przekroczeniu czasu jego użytkowania końcową część klapki pojemnika należy odgiąć ku górze i zamknąć bezpowrotnie pojemnik. Zamknięcie to jest jednocześnie plombą świadczącą o ostetecznym zużyciu pojemnika i konieczności jego utylizacji.
Pojemnik oznakowany jest czytelną etykietą z wymaganymi polami do opisu oraz obrazkową instrukcją obsługi ułatwiającą obsługę.
SANBOX dostępny jest z dodatkiem środka biostatycznego hamującego namnażanie bakterii. Dzięki tej unikatowej właściwości produkt ten nie tylko służy do gormadzenia i transportu niebezpiecznych odpadów medycznych ale także może pomóc w zapobieganiu rozwoju i rozprzestrzenianiu się niebezpiecznych bakterii.
Ta wyjątkowa cecha jest szczególnie cenna przy stosowaniu pojemnika SANBOX jako pojemnika stosowanego w terenie przez pielęgniarki środowiskowe.Cena dostępna po zalogowaniu

Logowanie | Rejestracja

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.
KATALOG PRODUKTÓW Pobierz aktualny katalog produktów.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII