POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
24h
Dostawa 24h!
Dziś zamawiasz, jutro otrzymujesz!
Zadzwoń - infolinia 24/7! +48 792 863 761
Zostaw swój numer, oddzwonimy!
najniższe ceny
Mediclean MC 560 1L - DEZI CLEAN - preparat do dezynfekcji i mycia powierzchni
CECHY PRODUKTU

Koncentrat do mycia i dezynfekcji powierzchni, sprzętu i urządzeń kuchennych mających kontaktz żywnością. Doskonale usuwa tłuszcz i uporczywy brud. Posiada działanie bakteriobójcze, prątkobójcze,drożdżakobójcze i ograniczone wirusobójcze. Może być stosowany na wszelkie powierzchnie podłogowe i ponadpodłogowe (ściany, drzwi, blaty, szafki, stoły itp.). Ze względu na wysoką tolerancję materiałową preparat nie niszczyczyszczonych powierzchni. Nie zawiera aldehydów i fenoli, przez co nie wywołuje reakcji alergicznych oraz nie powodujeodbarwiania powierzchni. Nie wymaga spłukiwania.
Sposób użycia:
Przygotować roztwór roboczy środka poprzez rozcieńczenie z wodą w odpowiedniej proporcji. Wybórstężenia zależy od pożądanego spektrum i czasu działania. W celu otrzymania stężenia 1% należy 10 ml koncentraturozpuścić w 990 ml wody. Powierzchnia po dezynfekcji nie wymaga zmycia wodą. Nie łączyć z innymi środkamiczyszczącymi lub dezynfekującymi.
Skład:
Substancja czynna w 100 g produktu: 3,76 g N-(3-aminopropylo)-N-dodecylopropano-1,3–diamina,3,39 g Poli(oksy-1,2-etanodilo),.alfa.-[2-(didecylmetyloamino)etylo]-.omega.-hydroksy-,propanian(sól).
Współczynnik pH: 3
Opakowanie:
butelka 1litrowa
karnister 5litrówCena dostępna po zalogowaniu

Logowanie | Rejestracja

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII