Maska tlenowa z drenem 2 m (200 cm), sterylna, jednorazowa - 1 szt.

Dostępność: nie
Tylko %1 pozostał
Maska tlenowa drenem to produkt sterylny, bezlateksowy, przeznaczony do terapii tlenowej (do wytwarzenia dawek aerozolu, który ma być przetransportowany w głąb układu oddechowego pacjenta metodą wziewną). Tego typu maska to jeden z najistotniejszych sprzętów w wyposażeniu ratowników medycznych, który mając niewielkie rozmiary i nieskomplikowaną budowę, często służy do ratowania życia w chwilach, w których liczy się każda sekunda.

Maseczki można również stosować w warunkach domowych do podawania skoncentrowanego tlenu przez specjalne urządzenia jak koncentratory tlenu. Tlenoterpia świetnie wpływa na poprawienie funkcji życiowych organizmu, przede wszystkim u ludzi w podeszłym wieku, kobiet w ciąży, intensywnie się uczących, czy innych zmagających się z niedotlenieniem fizjologicznym. Coraz częściej stosuje się ją również przy redukowaniu zmęczenia po aktywnym wysiłku fizycznym lub umysłowym, przy poprawie koncentracji, zwiększeniu odporności, zaburzeniach snu, stanach zapalnych, zawrotach i bólach głowy.

Jest wykonana z nietoksycznego, transparentnego PCV do średniej koncentracji tlenu, posiada regulowaną blaszkę na nos oraz gumkę mocującą zapewniając komfort użytkowania. Tworzywo maski jest elastyczne i przystosowuje się ona do zakrzywień twarzy, zapobiegając ulatywaniu tlenu po bokach lub w kierunku oczu. Dołączony w zestawie dren o długości 2 m jest zakończony uniwersalnym łącznikiem (możliwy do stosowania w większości modeli koncentratorów) oraz jest odporny na zagięcia. Maski są pakowane indywidualnie w opakowania foliowe oraz sterylizowane tlenkiem etylu.

Dostępne rozmiary:

S - dla noworodków,
M - dla dzieci/dla dorosłych
L, XL - dla dorosłych

Długość drenu: 200 cm
jednostka miary szt.
SKU 7366
Min. cena (30 dni) 1,00 zł
kolor przeźroczysty (transparentny)
Dodano przez BOK4
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej, alergologii, anestezjologii i intensywnej terapii, epidemiologii, ginekologii i położnictwie, otorynolaryngologii, laryngologii, pulmonologii
Sterylność Sterylne
Materiał PVC
Strona sklepu AdMed s.c. NIP: 618-21-29-121 zawiera również produkty wyrobów medycznych przeznaczonych tylko dla profesjonalistów. Czy w momencie zakupu wyrobów medycznych potwierdzasz, że jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej? Potwierdzam
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.