POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Narzędzia kardiologiczne

Gabinety, w których lekarze zajmują się wykrywaniem i leczeniem chorób układu sercowo-naczyniowego to miejsca, w których wysoka jakość wyposażenia ma kluczowe znaczenie dla trafności diagnozy i zdrowia pacjentów. Dlatego w naszym asortymencie zgromadziliśmy profesjonalne narzędzia kardiologiczne, pochodzące od sprawdzonych, renomowanych marek.

Proponujemy holter ciśnienia oraz produkty i akcesoria przeznaczone do badań – papier do EKG, KTG, gumowe pasy, żele czy specjalistyczne elektrody EKG. W naszej ofercie znajdują się również systemy długotrwałego monitorowania ciśnienia tętniczego krwi czy rejestratory wykorzystywane przy przeprowadzaniu badań naukowych (zgodne z wymaganiami International Protocol of European Society of Hypertension).

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII