CHAT ONLINE


POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Firma ADMED specjalizuje się w zaopatrzeniu Służby Zdrowia w artykuły medyczne, z dużym naciskiem na Ginekologię, Ultrasonografię, Urologię i ogólnie pojętą Medycynę.

Zaufało nam tysiące lekarzy i farmaceuci w całej Polsce, doceniając w nas profesjonalizm, wysoką jakość oferowanych materiałów, bardzo korzystne ceny, co za tym idzie oszczędności w Państwa portfelu.

Współpracujemy z wieloma Centrami Medycznymi z całej Polski, Zakładami Niepublicznej Opieki Zdrowotnej, Szpitalami, Gabinetami Prywatnymi, a także Grupami Farmaceutycznymi.

Nieustannie jesteśmy obecni w całej Polsce na Zjazdach, Konferencjach, Sympozjach Medycznych. Znajdziecie nas Państwo również w Specjalistycznej Prasie Medycznej.

Oferta ADMED jest przejrzysta i bardzo czytelna, co odróżnia nas od firm konkurencyjnych. Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku. Mamy blisko 1500 rożnego rodzaju artykułów medycznych. Przedstawione ceny są cenami brutto. W przeciwieństwie do innych nie ukrywamy wysokiego podatku VAT, podając ceny netto.

Główna idea polityki ADMED jest taka, że to my mamy hurtownie, a Państwo Gabinety Lekarskie. Dlatego nie zmuszamy do zakupu tysięcy, setek czy dziesiątek sztuk, byście mogli Państwo uzyskać dobrą cenę.

W ADMED kupując detaliczne ilości, uzyskujecie Bardzo Dobre Ceny.

"Czas to pieniądz" - dlatego jako jedyni dajemy gwarancję, że produkty zamówione do godziny 17:00, zostaną dostarczone na drugi dzień roboczy przez kuriera specjalistycznej firmy spedycyjnej pod wskazany adres w całej Polsce.

Za zakupione artykuły medyczne można dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego po otrzymaniu przesyłki bądź za pobraniem. To Państwo decydujecie o formie płatności, ponieważ zależy nam, aby była ona dopasowana do Państwa potrzeb.

Dziękujemy wszystkim obecnym klientom za miłą współpracę. Nowych zapraszamy i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić Państwa potrzeby.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII