CHAT ONLINE


POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Detektory tętna płodu

Nowoczesne urządzenia monitorujące, wykorzystywane w położnictwie, umożliwiają szybkie wykrycie nawet drobnych nieprawidłowości w ciąży. Detektory tętna płodu to zarówno sprzęt stacjonarny, podłączany do prądu, jak i mobilny, zasilany bateriami i akumulatorami. Oba rodzaje charakteryzują się wysoką czułością i nie są podatne na zakłócenia, dzięki czemu sprawdzają się nie tylko w trzecim trymestrze ciąży, ale również dużo wcześniej.

Niektóre modele urządzeń umożliwiają dodatkowo ustawienie alarmu czy dostosowanie poziomu głośności. Część z nich posiada również wyjście słuchawkowe, a kardiotokografy pozwalają również na tworzenie wydruków zawierających dane o czasie przeprowadzenia badania.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII