CHAT ONLINE


POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Dermatologia

W tej kategorii zgromadziliśmy akcesoria i narzędzia dermatologiczne, bez których niemożliwa byłaby praca lekarzy zajmujących się problemami skórnymi u pacjentów. Proponujemy wyposażenie gabinetów, takie jak prześcieradła włókninowe, izolatory przed czynnikami biologicznymi i chemicznymi czy dozowniki na mydła czy inne substancje dezynfekujące.

Zgromadziliśmy niezbędne do pracy dermatologa materiały – lateksowe i winylowe rękawiczki, strzykawki, gaziki nasączone alkoholem, worki sanitarne, plastry fizelinowe czy żele do laseroterapii. Każdy lekarz znajdzie w naszej ofercie również specjalistyczną odzież medyczną – fartuchy damskie i męskie, w różnych rozmiarach i kolorach, zarówno jednorazowe, jak i wielokrotnego użytku.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII