COVID-19 IgG/IgM Rapid Test Device - szybki test na przeciwciała - 20 testów + osobno bufor do każdego z testów

Stawka Vat:
0%
Dostępność: tak
Rodzaj opakowania: op. | Ilość sztuk w opakowaniu: 20 testów + bufor do każdego testu
-17%
Cena regularna 323,99 zł
/ op. brutto
269,99 zł
/ op. brutto
Wersja z oddzielnymi buforami i pipetkami!


COVID-19 IgG/IgM Rapid Test Device - Szybki test na koronawirus - 20 testów. Szybki test jakościowy do wykrywania oddzielnych przeciwciał IgG i IgM skierowanych przeciwko 2019-nCoV w próbkach ludzkiej krwi pełnej z palca. 


COVID-19 IgG/IgM Rapid Test Device jest immunologicznym testem do diagnostyki in vitro do bezpośredniego, jakościowego wykrywania przeciwciał IgM (anty-SARS-CoV-2 IgM) oraz IgG (anty-SARS-CoV-2 IgG) w ludzkiej krwi pełnej, surowicy lub osoczu jako pomoc w diagnozie pierwotnych i wtórnych zakażeń SARS-COV-2.


Zestaw zawiera:
  • Płytki testowe
  • Płyny buforowe
  • Jednorazowe nakłuwacze
  • Waciki dezynfekcyjne 
  • Jednorazowe pipetki


COVID-19 IgG/IgM Rapid Test Device wykrywa przeciwciała anty-SARS-CoV-2 IgG/IgM poprzez wizualną interpretację pojawiających się prążków. Przeciwciała skierowane przeciwko ludzkiemu IgG i IgM są stosowane do wykrywania swoistych przeciwciał w próbce pełnej krwi, surowicy lub osoczu. Po dodaniu próbki do studzienki na próbkę specyficzne przeciwciała IgM i/lub IgG, jeśli są obecne w próbce, wiążą się z przeciwciałami skierowanymi przeciwko SARS-CoV-2 opłaszczonymi na barwnych cząsteczkach znajdujących się na membranie paska. Gdy próbka migruje siłami kapilarnych wzdłuż paska na płytce i wchodzi w interakcję z odczynnikami na membranie, powstały kompleks jest wychwytywany przez przeciwciała skierowane przeciwko ludzkiemu IgM i/lub IgG unieruchomione w strefie testowej. Nadmiar barwnych cząstek jest wychwytywany w strefie kontroli wewnętrznej. Obecność czerwonego prążka (prążków) w strefie testowej oznacza wynik dodatni dla poszczególnych przeciwciał IgG i/lub IgM, natomiast jego (ich) brak oznacza wynik ujemny. Czerwony prążek w strefie kontrolnej C służy jako kontrola wykonania, wskazując na prawidłowe działanie membrany.

jednostka miary op.
Ilośc w opakowaniu 20 testów + bufor do każdego testu
SKU 6967
Min. cena (30 dni) 269,99 zł
Dodano przez BOK14
produkt najczęściej używany w medycynie ogólnej
Wykrywanie Oddzielne przeciwciała IgG i IgM
Materiał do badania krew pełna, osocze , surowica
Czas odczytu wyniku 15 minut
Refundowane przez NFZ Tak
Podaj dane kontaktowe, nasz handlowiec skontakuje się z Tobą w sprawie oferty
Wprowadź dodatkowe uwagi dotyczące teg konkretnego zapytania.