POBIERZ
Ilość produktów: 0
Kwota: 0.00 PLN
najniższe ceny

Autoklawy, zgrzewarki i akcesoria dodatkowe

Jako hurtownia i centrum zaopatrzenia medycznego oferujemy szeroki wybór rozwiązań do sterylizacji i odkażania instrumentów oraz akcesoriów medycznych. To niezbędny element wyposażenia każdego gabinetu zabiegowego, stomatologicznego oraz oddziałów w placówkach ochrony zdrowia. Wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność wykorzystywania jałowych instrumentów i narzędzi medycznych, niezbędne są wydajne oraz funkcjonalne autoklawy do sterylizacji parowej.

Nowoczesne sterylizatory parowe zapewniają wysoką wydajność funkcjonowania i zadowalające parametry sterylizacji. Suszenie próżniowe sprawia, że poddawane sterylizacji instrumenty są gotowe do bezpiecznego przechowywania i dalszego użytku. W sprzedaży posiadamy także funkcjonalne zgrzewarki do pakietów sterylizacyjnych, dzięki którym możliwe jest takie zabezpieczenie narzędzi, aby mogły być one przechowywane w jałowych warunkach nawet przez kilka miesięcy.

WYŚLIJ ZAPYTANIE Nie znalazłeś pożądanego produktu, bądź nie widzisz jego ceny?
Wyślij nam zapytanie, podając nazwę
produktu oraz swój adres e-mail.

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 o ochronie danych osobowych - Dz. U. nr 133 poz.883.
PLIKI DO POBRANIA Pobierz aktualny katalog produktów i ulotki.
Aby poprawnie wyświetlić zawartość potrzebujesz Adobe Reader

DRUKI MEDYCZNE Druki medyczne
Pobierz za darmo!
Tylko u nas całkiem za darmo pobierzesz wszystkie niezbędne druki takie jak historia choroby, skierowania, karty przebiegu ciąży i wiele innych!
Całkowicie za darmo! PRZEJDŹ DO KATEGORII